Kaip pasiruošti darželiui?

Artėjant naujiems mokslo metams, daugelis tėvų nerimauja, ypač tie kurie pirmą kartą vaikus išleis į darželį. Galvoje kirba daug minčių, kaip seksis mano vaikui adaptacija, kokiais daiktais reikia pasirūpinti, kad vaikui būtų kuo lengviau darželyje. Visų tėvų nerimas suprantamas ir normalus, todėl paruošėme trumpą atmintinę, kaip pasiruošti darželiui.

Read more
1925 views

Kombinezonai augantys kartu su vaiku!

Smagu matyti vaikų augimo šuolius, nors jie gali priversti mus  susiimti už galvos ir susimąstyti, kur dingo laikas. Tačiau vaikui ilgesnės kojos norint eiti ir tyrinėti pasaulį, ir ilgesnės rankos norint pasiekti tai, ko nori, gali būti tik teigiamas dalykas. Didriksons sukūrė sprendimą, kaip užtikrinti, kad vaikiški drabužiai per naktį netaptų per maži, o tarnautų ilgiau. Ieškokite rūbų su "Extend size" (Augimo) funkcija, kuri yra maloni Jūsų piniginei ir aplinkai.

Read more
1833 views

Lietus - vaikų džiaugsmas, tėvų galvos skausmas. Ar mano vaikui reikia lietaus rūbų?

Žaidimai balose - neatsiejama vaikystės dalis. Juk jeigu vaiko kelyje pasitaiko bala, tai būtinai į ją turi ir įšokti. Jau keletą metų Lietuvos darželiai ir tėvai semiasi gerosios patirties iš Skandinaviškų šalių ir vaikus veda į lauką ne tik “geru” oru. Vaikams grynas oras yra labai reikalingas, kad jie augtų ir vystytųsi sveiki. Gyvenant Lietuvoje sunku įsivaizduoti, kaip būtų galima apsieiti be lietaus rūbų, juk taip dažnai lyja arba yra po lietaus.

Read more
1428 views

Kaip rengti vaikus rudenį?

Ar ir vėl sukate galvą ryte, kaip APRENGTI vaiką į darželį? Apsirengti rudeniškiems orams gali būti sudėtinga, kai temperatūra per dieną gali pasikeisti net 15 laipsnių.

Read more
1484 views
Išsaugota norų sąraše
Produktas pridėtas į palyginimą

Mūsų tinklapyje naudojami slapukai (ang. cookies). Jie padeda veikti el. parduotuvės sistemai. Sužinoti daugiau