Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Dock boot

"Dock Boot": Puikus pasirinkimas mažiesiems nuotykių ieškotojams

Dock Boot - tai Norvegijos batų gamintojai, turintys didelę patirtį avalynės gamybos ir prekybos srityje. Dock Boot yra šeimos verslas prasidėjęs nuo  1967-ųjų metų. Skandinavų šalyse populiarumo sulaukęs nuo  2005-ųjų. Šie batai pagaminti iš neopreno, skirti aktyviams laisvalaikiui lauke. 

"Dock Boot" išskirtinumas

  • Gamtos entuziastai: "Dock Boot" komanda - tai entuziastų grupė, tikinčių džiaugsmu leisti laiką gamtos apsuptyje. Jie supranta patikimos avalynės, ypač mėgstantiems tyrinėti vaikams, svarbą.
  • Ilgaamžiškumas: Kiekvienas "Dock Boot" batukas pagamintas iš neopreno - sintetinės gumos medžiagos, kuri pasižymi vandeniui atspariomis, smūgius sugeriančiomis ir šilumą izoliuojančiomis savybėmis. Išorinė dalis dar patobulinta natūraliu kaučiuku, kad būtų patvaresnė.
  • Patogumas iš vidaus: Vidinė batų dalis yra neopreno ir vilnos mišinys, užtikrinantis šilumą ir komfortą. Kiekvienoje "Dock Boot" poroje yra papildoma pora vilnonių vidpadžių, puikiai tinkančių šaltesniam orui.
  • Tvarus pasirinkimas: "Dock Boot" pabrėžia tvarumą. Nuo neopreno ir vilnos medžiagų naudojimo iki gaminių ilgaamžiškumo skatinimo - šis prekės ženklas užtikrina minimalų poveikį aplinkai.

Nesvarbu, ar ieškote "Dock Boot" vaikiškų batų lietingomis dienomis, ar patikimo kompaniono jų nuotykiams lauke, "Dock Boot" žada stiliaus, patogumo ir ilgaamžiškumo derinį. Leiskite savo vaikui patirti gamtą kaip niekada anksčiau, kartu su "Dock Boot".<p><br /><br /></p>Žemiau galite matyti "Dock Boot" prekės ženklo kolekciją. Taip pat siųlome peržiūrėti "Viking" vaikiškų batų kolekciją.

Išsaugota norų sąraše
Produktas pridėtas į palyginimą

Mūsų tinklapyje naudojami slapukai (ang. cookies). Jie padeda veikti el. parduotuvės sistemai. Sužinoti daugiau