Netiko dydis, nepatinka ar tiesiog norite grąžinti prekę? Tai galite padaryti per 14 dienų nuo prekių gavimo.

1. PARAŠYKITE MUMS

Praneškite mums el. paštu: vilnius@laukorubai.lt, kurią prekę norite grąžinti ir mes atsiųsime NEMOKAMO* grąžinimo lipduką. Lipdukus atsiunčiame per 1-2 darbo dienas (savaitgaliais nedirbame).

Prekes galima grąžinti tik su mūsų atsiųstu lipduku arba savo lėšomis. Grąžinus siuntą kaip nors kitaip (pvz. nesulaukus lipduko, o paštomate pasirinkus grąžinti siuntą) bus išskaičiuojamas 5 Eur grąžinimo mokestis!

*Pastaba: nemokamas grąžinimas taikomas TIK užsakymams kurių prekių suma viršija 45 Eur. Iš užsakymų, kurių suma mažesnė nei 45 Eur, grąžinant pinigus už grąžintas prekes, išskaičiuojamos 2 Eur siuntos grąžinimo išlaidos.

Jūs taip pat galite grąžinti siuntą savo lėšomis į mūsų nurodytą paštomatą.


2. SUPAKUOKITE SIUNTĄ IR UŽKLIJUOKITE GRĄŽINIMO LIPDUKĄ

Prekės turi būti grąžinamos originalioje, nesugadintoje pakuotėje. Grąžinama prekė negali būti naudota, ji turi būti nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos (kokybiškos prekės su nuimtomis etiketėmis atgal nepriimamos!).

Prašome ant originalių batų dėžių neklijuoti lipnios juostos bei siuntimo lipdukų. Originali batų dėžė nėra tinkamas siuntos supakavimas grąžinimui. Dėžutes būtinai reikia įdėti į papildomą maišelį ar dėžutę ir tik tuomet užklijuoti siuntimo lipduką. Už sugadintas batų dėžutes (apklijavus ar neįpakavus), mes turėsime išskaičiuoti -20% batų sumos.

 
3. IŠSIŲSKITE MUMS

Prekes prašysime grąžinti per DPD, Omniva ar LP EXPRESS paštomatus. Jums patogiausiu būdu.

Vienam užsakymui siunčiamas TIK vienas nemokamo grąžinimo lipdukas. Dėl kliento kaltės sugadinus lipduką, netinkamai išsiuntus ar vėliau sugalvojus grąžinti papildomas prekes, grąžinimo išlaidas apmokėti turi siuntėjas arba, Jūsų pasirinkimu, išskaičiuojamos 2 Eur siuntos grąžinimo išlaidos.


4. GRĄŽINSIME PINIGUS

Sugrįžus siuntinukui - prekes patikriname per 3-5 darbo dienas nuo gavimo. Po patikrinimo pinigai iškart grąžinami į tą pačią sąskaitą iš kurios gautas mokėjimas.

5. NORITE PAKEISTI PREKĘ KITA?

Naujai prekei reikia atlikti naują užsakymą. Tai galite padaryti jau dabar, kol reikiamas dydis dar yra sandėlyje.

Pirkimo–pardavimo taisyklės : https://www.laukorubai.lt/lt/content/3-pirkimo-taisykles

6. Grąžinimai nėra priimami Vilniaus ATSIĖMIMO PUNKTE.

Dėl grąžinimo turite susisiekti el. paštu vilnius@laukorubai.lt 

7. GRĄŽINIMO SEKIMAS

Norėdami sužinoti ar siunta pasiekė mus, galite tai padaryti pagal Jums siųsto lipduko siuntos numerį. Grąžinimus sutvarkome per 5 darbo dienas nuo gavimo, tuomet tik gaunate laišką apie grąžinimo įvykdymą.

Išsaugota norų sąraše
Produktas pridėtas į palyginimą

Mūsų tinklapyje naudojami slapukai (ang. cookies). Jie padeda veikti el. parduotuvės sistemai. Sužinoti daugiau