Savo veiklos kelionę pradėjome gimus sūnui. Kadangi dar net nepradėjus lankyti darželį, sūnus ypač dažnai sirgo laringitu, ieškojome būdų kaip sušvelninti tuos susirgimus. Išbandėme įvairius vitaminus, maisto papildus vaikams, bet geriausią efektą pajutome, kai ėmėme daugiau laiko leisti lauke. Kuo daugiau būdavome gryname ore, tuo mažiau sirgdavome. Kadangi beveik 9 mėn. Lietuvoje oras nėra pats palankiausias (mes esame visiški vasariško oro mylėtojai), ėmėme daug domėtis, kaip tinkamai aprengti vaiką, kad jis nesušaltų, neperkaistų ir nesušlaptų.

Išbandėme nemažai tėvų forumuose rekomenduojamų prekių, bet deja nemažai iš jų nuvylė. Žinoma, tai taip pat padėjo atrasti ir ypač patikimus produktus su kuriais nesiskiriame iki šiol.

Atradę kokybiškus lietaus rūbus, kvėpuojančius ir neperšlampančius kombinezonus, geras pirštines, merino vilnos rūbus, sluoksniavimo techniką, vis daugiau laiko galėjome praleisti lauke,ir nebijodami peršalti.

Ir dabar stengiamės kuo daugiau laiko praleisti gamtoje, einame į žygius, pažintinius takus, todėl vis mažiau norisi pabėgti nuo Lietuviško darganoto oro J

Šio puslapio idėja kilo iš noro dalintis savo žiniomis ir išbandytais produktais su kitais tėvais. Norėjosi, kad tėvai, bent jau dėl aprangos, jaustųsi ramūs išleidę vaiką į darželį ar išėję ilgesniam pasivaikščiojimui.

Išsaugota norų sąraše
Produktas pridėtas į palyginimą

Mūsų tinklapyje naudojami slapukai (ang. cookies). Jie padeda veikti el. parduotuvės sistemai. Sužinoti daugiau