Savo veiklos istoriją pradėjome gimus sūnui. Kadangi dar net nepradėjus lankyti darželį, vaikas dažnai sirgo, ieškojome būdų kaip sušvelninti tuos susirgimus. Išbandėme įvairius vitaminus, maisto papildus vaikams, bet geriausią efektą pajutome tik tada, kai ėmėme daugiau laiko leisti lauke.

Tiesa, Lietuvoje oras 9 mėn. per metus nėra tam pats palankiausias, tad ėmėme daug domėtis, kaip reikia tinkamai aprengti vaiką, kad jis nesušaltų, neperkaistų ir nesušlaptų. Išbandėme daug tėvų forumuose rekomenduojamų prekių. Nemaža dalis iš jų nuvylė, bet taip pat padėjo atrasti ir ypač patikimus gamintojus su kuriais nesiskiriame iki šiol. 

Atradę kokybiškus lietaus rūbus, kvėpuojančius ir neperšlampančius kombinezonus, geras pirštines, merino vilnos rūbus ir sluoksniavimo techniką, vis daugiau laiko galėjome praleisti gryname ore nebijodami nei sušlapti, nei peršalti, nei sukaisti.

LAUKO RŪBAI parduotuvė kilo iš noro dalintis savo žiniomis ir išbandytais produktais su kitais tėvais. Mes padedame šeimoms rasti geriausią lauko aprangą savo mažiesiems. Didriksons, Reima, Viking, Biomecanics ir Superfit – tai prekės ženklai, žinomi dėl aukštos kokybės, patvarumo ir funkcionalumo. Viskas, ko reikia, kad jūsų vaikai galėtų nevaržomai tyrinėti pasaulį ir mėgautis gamta, kad ir kokios būtų oro sąlygos.

Susitikime lauke!
 

Apie mus

- Mūsų rekvizitai

Išsaugota norų sąraše
Produktas pridėtas į palyginimą

Mūsų tinklapyje naudojami slapukai (ang. cookies). Jie padeda veikti el. parduotuvės sistemai. Sužinoti daugiau