Savo veiklos istoriją pradėjome gimus sūnui. Kadangi dar net nepradėjus lankyti darželį, vaikas dažnai sirgo, ieškojome būdų kaip sušvelninti tuos susirgimus. Išbandėme įvairius vitaminus, maisto papildus, bet geriausią efektą pajutome tik tada, kai ėmėme daugiau laiko leisti lauke.

Tiesa, oras Lietuvoje 9 mėn. per metus nėra tam pats palankiausias, tad ėmėme daug domėtis, kaip reikia tinkamai aprengti vaiką: kad jis nesušaltų, neperkaistų ir nesušlaptų. Išbandėme daug tėvų forumuose rekomenduojamų prekių. Nemaža dalis iš jų nuvylė, bet taip pat padėjo atrasti ir ypač patikimus gamintojus su kuriais nesiskiriame iki šiol. 

Atradę kokybiškus lietaus rūbus, kvėpuojančius ir neperšlampančius kombinezonus, geras pirštines, merino vilnos rūbus ir sluoksniavimo techniką, vis daugiau laiko galėjome praleisti gryname ore nebijodami nei sušlapti, nei peršalti, nei sukaisti.

LAUKO RŪBAI parduotuvė kilo iš noro dalintis savo žiniomis ir išbandytais produktais su kitais tėvais. Dirbame tiesiogiai su žymiausiais prekių ženklais (Didriksons, Viking, Biomecanics, Superfit ir kitais), žinomais dėl ilgaamžės kokybės, patvarumo ir funkcionalumo. Prekiaujame tik originaliais, aukščiausios kokybės drabužiais. Visas prekes turime sandėlyje Vilniuje, tad galime pasiūlyti itin greitą pristatymą ir geras kainas visiems pirkėjams Lietuvoje.

Mūsų tikslas: padėti šeimoms rasti geriausią lauko aprangą savo mažiesiems, kad Jūsų vaikai galėtų nevaržomai tyrinėti pasaulį ir mėgautis gamta, kad ir kokios būtų oro sąlygos.

Susitikime lauke!

Mūsų rekvizitai

Apie mus

Išsaugota norų sąraše
Produktas pridėtas į palyginimą

Mūsų tinklapyje naudojami slapukai (ang. cookies). Jie padeda veikti el. parduotuvės sistemai. Sužinoti daugiau